Лудогорец не можа да победи АЕК

21:51, 25 окт 18 / Спорт 25 1335 Шрифт:

Българският шампион Лудогорец завърши 1:1 с АЕК Ларнака в мач от груповата фаза на Лига Европа.

Голът за тима от Разград вкара  Джоди Лукокиоще в седмата минута, когато засече ниско центриране от Натанаел. Шест минути по-късно Моци удари греда.

Устремът на Лудогорец бе спрян в 25-тата минута, когато вратарят Ренан събори противников играч. От бялата точка за кипърския тим се разписа Хорхе Ларена, изравнявайки резултата.

След като първото полувреме завърши при равенство, двата отбора потърсиха своето чрез поредица от контраатаки. Резултатът обаче не се промени, въпреки все по-настоятелните атаки на кипърския тим. Домакините атакуваха до самия край на мача, след което спориха със съдията по отношение на това кога даде последния сигнал.

До момента Лудогорец няма нито една победа в груповата фаза на турнира през тази година.